Tekirdağ Davet ve Organizasyon

Davet & Organizasyon

Olimpos Etkinlik ve Davet

 

Olimpos Etkinlik ve Davet, bahar şenliği başta olmak üzere bahar pikniği, kurumsal yemek, kurumsal etkinlik, özel günler, doğum günü, yıl dönümü, yeni yıl kutlaması gibi özel etkinlikler düzenliyor. Kurumsal firmalar ve kişiler bu etkinliklere yoğun ilgi gösteriyor.

Olimpos Etkinlik ve Davet, 2020 yılı itibariyle yurt içi ve yurt dışından gelen gruplara çiftlik turu, atlı safari, tur yemeği gibi ve sınırsız özel etkinliklerle turizm acentelerine ev sahipliği yapmaya başladı.

Olimpos'da Özel Günlere Özenle Hazırlanılır ve Özenle Kutlanır

Olimpos'un yaratıcı ekibi misafirleri için özel konseptler yaratır.

Tüm bu organizasyon ve davet hazırlıkları monotonluğun ve alışkanlıklarımızın dışına çıkıp anı yaşamak ve daha değerli kılmak için önceden planlanıp hazırlanır.

Yazın çiftlik bahçesinde kışın da kapalı alanda etkinlikler yapılmaktadır.

Olimpos Çiftliği, yazın açık alanda 400 kişi, kışın kapalı alanda 200 kişi kapasitesi ile Çorlu etkinlik ve davetlerin bir numaralı tercihi.

Olimpos Bahçe

Etrafı yüksek kavak ağaçları ile çevrili, yanından deresi akan, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, yeşilin ve doğanın tüm güzelliklerini görebileceğiniz bir alan.

Kapalı Alan

Kapalı alan konsepten ve doğallıktan uzaklaşmamak adına ağaç kullanılarak ve doğal kahverengi tonları tercih edilerek dekore edilmiş ve binanın etrafı doğadan ve atlardan uzaklaşmamak adına cam ile çevrilmiştir.