Olimpos Restoran

Restoran

Olimpos Restaurant

 

Çorlu’da Atatürk Havalimanı yakınında 101 dönüm arazi üzerinde yer alan Olimpos Çiftliği’nde unutamayacağınız anılar sizi bekliyor.

2001 yılında yapımına başlanan iki yıl süren çalışmalar sonucu açılan Olimpos Çiftliği şimdiye kadar binlerce misafirini ağırlayarak büyümeye devam etti.

Çiftliğin içerisinde hem açık hem de kapalı alanları bulunan Olimpos Restaurant, herkesin ağız tadına uygun en seçkin menüleriyle misafirlerine hizmet veriyor.

Yazın kır bahçesinde, kışın kapalı alanda hizmet veren restoran özellikle Çorlu kahvaltı ve Çorlu akşam yemeği mekanları arasında en popüler yer haline geldi. 

Olimpos Restaurant, sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra özel davetler için hazırlanan sıradışı menülerle alışkanlık kazandıran tatlar bırakıyor.

Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri ünlü şeflerin yorumlarıyla sunarak misafirleri eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Olimpos Restaurant mutfağında ürünler günlük taze ve organiktir. Misafirler için özenle hazırlanan her öğün eşsiz doğa manzarası ve çiftlik havası eşliğinde tarifi imkansız tatlar bırakıyor.

Restoranda ayrıca özel günler için kullanılan şömineli oda şimdiye kadar evlilik teklifleri, sevgililer günü, doğum günü etkinlikleri, yıldönümleri ve daha birçok özel anlara şahitlik etti.