Kır Düğünü

Kır Düğünü

Olimpos Çiftliği

 

Hayalinizdeki kır düğününü Olimpos Çiftliği içinde yer alan 1.000 kişilik özel alanda, yeşilliklerin içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için en önemli ve özel olan o muhteşem günü doğanın eşsiz güzelliği ile taçlandırmak istiyorsanız Olimpos Kır Düğünü sizi bekliyor.

Yeşilin her tonunu kendi içerisinde barındıran, etrafı devasa ağaçlar ve bembeyaz çitler ile çevrili, kendine özgü yapısı ve doğallığı ile Olimpos Kır Düğünü size bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor.

2014 yılında hizmete başlayan Olimpos Kır Düğünleri, şimdiye kadar çok sayıda davetlinin en özel anlarına tanık oldu.

Her düğün organizasyonu kişiye özel yapılmaktadır. Her ayrıntı tecrübeli ekibimizce düşünülüp sizin için özenle hazırlanıyor. Düğün esnasında yemek hizmeti çiftliğimizin üçerisinde bulunan Olimpos Restaurant tarafından ünlü şefler eşliğinde hazırlanıyor.

Kır düğününün yanı sıra bekarlığa veda partisi, kına gecesi ve nişan organizasyonları da yapılıyor. Bu organizasyonları dilerseniz yemekli, dilerseniz yemeksiz tercih edebilirsiniz.

O muhteşem düğün gününü sizin için daha mutlu hale getirmek için tüm ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile sizlerin yanındayız.